Programy do muzyki

Coraz częściej ludzie do słuchania muzyki nie wykorzystują swoich wież tylko komputer z zainstalowanym programem do odtwarzania muzyki. Wychodzą z założenia, że skoro mają juz komputer to taniej będzie dokupić do niego dobry zestaw głośników z subwooferem (głośnik niskotonowy) niż kupować cały odtwarzacz. A po za tym komputer daje o wiele większe możliwości dzięki odpowiednim programom.

Przez wiele lat najpopularniejszym programem do słuchania mp3 był WinAmp. Był to darmowy i prosty w obsłudze program, z którego korzystały miliony użytkowników. Miał niewielkie wymagania sprzętowe i można go było uruchomić nawet na starszych i słabszych komputerach. Z czasem program rozbudowywano i pojawiały się kolejne jego wersje. Jednak zmiany nie szły w parze z wydajnością i obecnie jest to już rozbudowany kombajn, który nie jest tak wydajny jak kiedyś i często się wiesza.

Dlatego użytkownicy ściągają inne programy do muzyki mp3 jak np. darmowy Foobar 200, który jest darmowy i został napisany przez jednego z programistów stojących za WinAmpem, tylko, że oferuje lepszą jakość dźwięku, obsługuje więcej formatów i nie obciąża tak komputera.

Polityka prywatności. Copyright © 2014 www.ProgramyDobre.pl